Obchodní podmínky

Úvod

Vítejte na webu Pěkné Dveře. Tyto obchodní podmínky upravují vztahy mezi společností Pěkné Dveře, jejíž zástupkyní je Klára Holubová se sídlem Slévárenská 1, 618 00 Brno, Česká republika, a jejími zákazníky. Používáním našich služeb souhlasíte s těmito podmínkami. Provozovatel webu klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků a při výrobě a prodeji našich produktů vycházíme z nejvyšších standardů. Je důležité, aby každý zákazník pečlivě prostudoval tyto obchodní podmínky před provedením objednávky.

Objednávky a zakázky

Objednávka produktů z našeho sortimentu se považuje za závaznou po potvrzení jak ze strany zákazníka, tak ze strany provozovatele webu. Zákazník se zavazuje poskytnout všechny potřebné informace nutné pro realizaci objednávky. Veškeré produkty jsou vyráběny na míru dle specifikací klienta, a proto je nutné, aby byly všechny požadavky komunikovány předem a s co největší přesností. Naše společnost nabízí individuální poradenství za účelem uspokojení specifických přání zákazníků.

Ceny a platby

Veškeré ceny jsou uvedeny v českých korunách a zákazník je povinen zaplatit cenu, která byla dohodnuta v okamžiku potvrzení objednávky. Platby mohou být prováděny prostřednictvím bankovního převodu nebo jinými dohodnutými metodami. Všechny objednávky jsou podmíněny zaplacením zálohy ve výši, která je předem dohodnuta. Plné zaplacení ceny je požadováno před doručením produktu zákazníkovi. Veškeré platby musí být provedeny v souladu s platnými právními normami.

Záruky a reklamace

Na všechny naše produkty poskytujeme záruku standardně na dobu dvou let od data nákupu, pokud není dohodnuto jinak. V případě, že zákazník zjistí jakékoliv vady na produktech, je povinen neprodleně informovat provozovatele webu Pěkné Dveře. Reklamace budou řešeny v souladu s platnými právními normami a individuálními potřebami zákazníka. Je naším cílem zabezpečit, aby jakékoliv problémy byly vyřešeny rychle a k plné spokojenosti zákazníka.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů našich zákazníků je pro nás prioritou. Veškeré poskytnuté informace jsou zpracovávány s nejvyšší možnou péčí a dle platných zákonů o ochraně osobních údajů. Informace o zákaznících jsou využívány výhradně pro účely realizace objednávek, nikdy nejsou poskytovány třetím stranám bez explicitního souhlasu zákazníka.

Kontaktní informace: Klára Holubová, Slévárenská 1, 618 00 Brno, Česká republika, [email protected]

Napsat komentář

*

*

*